آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۹۳۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
سردار بوعلی:
فرمانده سپاه فجر فارس به ارتباط بیشتر اقشار با جانشین فرمانده برای فعالیت بهتر تاکید و گفت: رسالت و ماموریت بسیج رسانه این است که در ابعاد مختلف در جامعه نقش‌آفرین باشد و مطالبه‌گران را به مسئولان پاسخگو متصل کند.

سردار یدالله بوعلی صبح امروز با حضور در پاتوق مطالبه‌گری بسیج رسانه فارس، با یادآوری اینکه برخی مسائل به فرهنگ تبدیل می‌شود، گفت: برای ورود به مسائل، باید توجه داشت که آیا فرهنگ آن موضوع به وجود آمده یا خیر؟ و مطالبه گری هم فرهنگی است که باید نهادینه شود.

او با تاکید بر اینکه پاتوق مطالبه‌گری یک کار خوب در استان و برای نخستین بار است که چنین برنامه‌ای اجرا می‌شود، گفت: اگر رسانه در این پاتوق خوب وارد شده و پاسخ درست را به جامعه منتقل کند، اثرگذاری خوبی می‌تواند داشته باشد، چرا که انتقال واقعیات جامعه مردم را همراه با رسانه می‌کند.

سردار بوعلی با تقدیر از همکاری بسیج کشاورزی در پاتوق مطالبه‌گری‌های قبل، یکی از کار‌های شاخص استان فارس را همین کار عنوان و گفت: در سفر اخیر سردار سلیمانی مسئول سازمان بسیج مستضعفین به فارس هم به این موضوع اشاره شد و وی تاکید کرد که با برگزاری پاتوق مطالبه‌گری بر خلاف دیگر استان‌ها جایگاه جانشین فرماندهی سپاه در اقشار هم برای ادارات مختلف کاملا درک شده دیدیم.

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: اقشار بسیج باید به این بلوغ برسند که از ظرفیت هم استفاده کنند، اگر این اتفاق بیفتد، معجزه می‌شود و بسیح، معنی واقعی‌تر خود را نشان می‌دهد.

سردار بوعلی به ارتباط بیشتر اقشار با جانشین فرمانده برای فعالیت بهتر تاکید کرد و گفت: رسالت و ماموریت بسیج رسانه این است که در ابعاد مختلف در جامعه نقش‌آفرین باشد و مطالبه‌گران را به مسئولان پاسخگو متصل کند.

او با تاکید بر ایجاد فضای آرام و بدون تنش برای مطالبه‌گری، این پاتوق را یک کار نو و جدید دانست و گفت: رضایت‌مندی دامداران و ورود مسئولین جهاد کشاورزی به مسائل روز دامداران و ایجاد یک فضای خوب میان دامداران و مسئولین، از موارد مثبت این پاتوق است.

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: توقع داریم این مسئله به همه اقشار تسری پیدا کند و با احصا و تبیین مشکلات و معضلات اقشار مختلف و ارائه به مسئولین مرتبط این کار را ادامه و راهکار لازم را بیان کند تا قبل از اینکه موضوعی به معضل تبدیل شود، حل شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: