آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۹۳۸۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲
نماینده ولی فقیه در سپاه فجر فارس:
نماینده ولی فقیه در سپاه فجر فارس گفت: موفقیت از دید آیات و روایات، ایمان و ارتباط با خدا و در یک کلام خدا محوری است.
 حجت‌الاسلام محمود محمودی‌زاده در مراسم تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ثارالله شیراز اظهار داشت: همه انسان‌ها در همه جوامع به دنبال موفقیت هستند و موفقیت از دیدگاه‌های مختلف، متفاوت است، مسیر موفقیت از دید آیات و روایات، ایمان و ارتباط با خدا و در یک کلام خدا محوری است.

محمودی‌زاده با تاکید بر اینکه انسان در صورتی ارزش دارد که به خدا وصل باشد، تصریح کرد: انسانیت انسان زمانی جایگاه پیدا می‌کند که ارتباط با خدا داشته باشد و همین مسئله سبب رشد، ارزش، صعود و تکاملی می‌شود. کسی که در راه خدا گام برمی‌دارد، خداوند راه خروج از تاریکی‌ها و سختی‌ها را به او نشان می‌دهد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس گفت: اگر امام راحل توانست در مقابل دشمن تا دندان مسلح پیروز شود، ایمان و ارتباط قوی با خدا داشت.

حجت‌الاسلام محمودی‌زاده دومین عامل برای موفقیت فرد و جامعه بر اساس آیات و روایات را ولایت مداری دانست و با بیان اینکه از ولایت مداری به عنوان سنگ بنای دین یاد می‌شود، تصریح کرد: اگر دست در دست ولایت داشته باشیم، با قرآن به هدایت و سعادت خواهیم رسید و این معنی حدیث ثقلین است.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران هم فهمیده‌اند که امام بدون امت اقتدار ندارد، و از امت بدون امام هم نباید ترسید، تاکید کرد: ایران اسلامی به واسطه ارتباط قوی میان امت و امام است که تاکنون پیروز و سربلند بوده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه فجر فارس با تاکید بر همراهی گام به گام با ولایت، این امر را رمز موفقیت یک جامعه الهی و توحیدی دانست و افزود: سومین عامل موفقیت فرد و جامعه از نگاه مبانی دینی جهاد فی‌سبیل الله است.

خدا محوری، موفقیت از دید آیات و روایات است

حجت‌الاسلام محمودی‌زاده، جهاد با مال، نفس و زبان را جهادهای مدنظر امام علی علیه السلام در نهج البلاغه عنوان کرد و گفت: جهاد تبیین، همان جهاد با زبان است که مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید دارد.

وی با اشاره به جنگ ترکیبی و تلاش دشمن برای ناکارآمد جلوه دادن نظام، جهاد تبیین را به عنوان یک جهاد فوری در فضای مجازی و حقیقی و در جمع های مختلف دوستانه و خانوادگی از دیدگاه مقام معظم رهبری عنوان کرد.

حجت‌الاسلام محمودی‌زاده وظیفه ذاتی سپاه را حفاظت و نگهداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: سپاه فجر فارس هم برای بصیرت‌افزایی میان پاسداران و بسیجیان در جهاد تبیین برنامه‌هایی تدوین شده است.

سرهنگ پاسدار محمد بهادر علیپور فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز نیز در این مراسم با یادآوری اینکه ناحیه،24 حوزه مقاومت و بیش از 700 پایگاه مقاومت دارد، این ناحیه را یکی از پرنیروترین نواحی در سطح استان و کشور خواند و اظهار داشت: ناحیه ثارالله از نظر عده و عده معادل 17 استان کشور است.

خدا محوری، موفقیت از دید آیات و روایات است

وی تصریح کرد: مسئول نمایندگی ولی فقیه و نیروهای این دفتر در ناحیه ثارالله هر جایی که نیاز به کمکشان بود، حضور یافته و صادقانه کمک می‌کردند و اعتقاد قلبی برای حمایت، اطاعت و کمک به مسئول نمایندگی ولی فقیه دارم.

 در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات حجت الاسلام مصطفوی، حجت‌الاسلام حسین علیزاده به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در سپاه ناحیه ثارالله شیراز معرفی شد.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: