آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۹۴۳۴
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
حجت الاسلام محمودی زاده:
مسئول حوزه نمایندگی، ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس در جمع شورای بسیج رسانه استان فارس در پاتوق تبیین حضور پیدا کرد.
حجت الاسلام  محمودی زاده، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس در جمع شورای بسیج رسانه استان فارس در پاتوق تبیین گفت: رسانه در زندگی اجتماعی انسان جایگاه ویژه دارد و زیباترین دلیل اهمیت رسانه وجود قرآن کریم به عنوان رسانه مکتوب پیامبر اسلام هستیم و رسانه نقش هدایتی جامعه بشری را ایفا می کند.

او ادامه داد: سایر انبیای الهی در رابطه خود با مردم رابطه رسانه ای داشته اند و کتاب های انبیا یک رسانه بوده و قرآن بیش از 1400 اسل یک رسانه اثرگذار محسوب می شود.

محمودی زاده تاکید کرد: از نقش رسانه نمی توان چشم پوشی کرد و امروزه ابزارهای رسانه ای و فضای نشر وسیع و سریع و سهل الوصول شده است و در نظام اسلامی ما به رسانه نگاه ویژه و ایده آل می شود و در افق نگاه ویژه ما به نظام، رسانه نقش ویژه می تواند ایفا کند و در جهاد تببین مورد تاکید مقام معظم رهبری رسانه مهم است.

او افزود: نقش رسانه در جهاد تبیین کلیدی است و به ابزار مختلف بیانگری می پردازد و در این میان بسیج رسانه در این میان به عنوان رسانه انقلابی نقش ویژه دارد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس اضافه کرد: در بسیج رسانه جایگاه مهمی بر اساس نگاه مقام معظم رهبری در افق انقلاب اسلامی وجود دارد و بسیج رسانه باید برای کسب نتیجه بر محورهای علم، عمل، توجه به حب و بغض فی الله و با محوریت خدای متعال، حقیقت محوری، مصلحت اندیشی و ... متمرکز شود و این محورها مورد تاکید امام علی (ع) نیز هستند.

او تصریح کرد: ارتباط موثر دولت ها با رسانه ها برای ایجاد ارتباطات مردمی مهم است و در بخش مطالبه گری، رسانه جایگاه ویژه دارد و می تواند فضای مطالبه گری را با حلقه وصل بین مسئولان و مطالبه گران، فضا را تلطیف کند و در جایگاه درستی قرار دهد.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: