آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۹۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۸
احمدی جابری:
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت: رسالت مشترک بسیج و آموزش و پرورش انجام کار تربیتی است.
سرهنگ غلامعلی احمدی جابری در دیدار مدیر کل آموزش و پرورش فارس، گفت: رسالت مشترک بسیج دانش آموزی و فرهنگیان با آموزش و پرورش یک کار تربیتی هدفمند در راستای تحقق دغدغه مقام معظم رهبری در بحث تربیت نسل نوجوان و جوان است.

او گفت: شمال غرب شیراز با ساختار جمعیتی ناهمگون در نوع ترکیب شهروندان با آسیب های اجتماعی و فرهنگی روبروست و می توان با محوریت ناحیه ۲ آموزش و پرورش کار تربیتی در مدارس را دنبال کرد.

احمدی جابری گفت: امیدواریم با حضور تشکیلات حوزه بسیج دانش آموزی دغدغه رهبری انقلاب در بحث کار تربیتی کمک آموزش و پرورش باشیم.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس نیز هدف از این دیدار را همکاری و هم افزایی برای پیشبرد برنامه ها عنوان کرد و گفت: تربیت نسل جوان دانش آموز نیازمند برنامه ریزی و هم افزایی بوده و بخشی از آن در مجموعه بسیج قابل پیگیری است.

محمد خلیل عسکری با اشاره به دنبال شدن هدف استقرار اداره آموزش و پرورش در شهر جدید صدرا، ابراز امیدواری کرد که این اقدام منجر به بهبود پوشش آموزشی و تربیتی و پرورشی شود.

حجت الاسلام حاجی پور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمدرسول الله نیز گفت: نسل دانش آموز در این برهه با یک تهاجم فرهنگی همه جانبه روبروست و هفته دفاع مقدس فرصتی است که در مدارس مسئله جهاد و شهادت، جبهه مقاومت برای دانش آموز تبیین و تحلیل شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: