آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۹۷۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳
جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع):
جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع) گفت: در موکب احمدابن موسی (ع) که باعث و بانی آن مردم فارس هستند، قریب به ۴۰ هزار نفر در ۱۰ شب از ظرفیت موکب بهره‌مند شدند.
  سردار غلامحسین غیب‌پرور جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی(ع) با بیان اینکه با تلاش و هم‌افزایی عوامل اربعین امسال همانند سال‌های گذشته به خوبی و باشکوه برگزار شد، اظهار داشت: در موکب احمدابن موسی علیه السلام که باعث و بانی آن مردم استان فارس هستند، قریب به 40 هزار نفر در 10 شب از ظرفیت موکب بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه موکب احمدابن موسی(ع) تا فردا روز اربعین حسینی برپاست، از مردم خواست که برنامه سفر خود را مدیریت و با طمانینه به سمت مرز‌ها برگردند، چرا که فردا و امشب موج بازگشت مردم به کشور است.

غیب‌پرور ادامه داد: مرز‌ها در امنیت کامل است و هیچ مشکلی از سوی براداران عراقی و مرز ایران وجود ندارد و همگی در آمادگی کامل قرار دارند.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی(ع) ضمن قدردانی از ارائه خدمات گسترده کشور عراق به زائران، گفت: علی‌رغم وسیع بودن میزان خدمات و موکب‌های ایران، اما مردم عراقی با مهمانداری خود سنگ تمام گذاشتند که جا دارد از مسئولان عراقی تشکر ویژه کنیم.

وی ادامه داد: اگر چه جمعیت چند میلیونی وارد کشور عراق شد و شاهد تمرکز زیاد جمعیتی در نجف و کربلای معلی بودیم، اما حادثه خاصی رخ نداد.

غیب‌پرور در خصوص وضعیت موکب احمدابن موسی(ع) نیز با تصریح بر اینکه ارائه خدمات رفاهی، پذیرایی و بهداشتی در این موکب امسال همان خدمات پارسال بود، اما به قدری زیباتر و منظم‌تر، خاطرنشان کرد: خوشبختانه این توفیق نصیب مردم استان فارس شد که شاهد پذیرش زائران غیرایرانی و از سایر نقاط ایران باشیم و امیدواریم که خداوند قبول کند.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: