آخرین اخبار
کد خبر: ۱۲۹۸۱۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان :
سرگرد پاسدار مسلم محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان در جمع خبرنگاران ، برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس 1400 را تشریح کرد
 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان با حضور در جمع خبرنگارن برنامه های اجرایی در هفته دفاع مقدس 1400 را تشریح و گفت بیش از ۲۰۰ برنامه با موضوعات مختلف و در فضای مجازی و در فضای حقیقی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار می شود.
سرگرد محمدی با اشاره به مناسبت های مختلف ایام پیش رو ، فرارسیدن هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی را گرامی داشت و افزود : دفاع مقدس امتداد کربلا و عاشورای حسینی است .اگر کربلا باعث تداوم اسلام شد،دفاع مقدس هم باعث تداوم انقلاب اسلامی شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپیدان دفاع مقدس را نماد بیداری کشورهای اسلامی خواند و افزود : اگر تاکید بر هفته دفاع مقدس  داریم ،دلیل دارد چرا که ما در طول این هشت سال نزدیک به 200 هزار شهید تقدیم انقلاب کردیم و حتی یک وجب از خاکمان را از دست ندادیم .
ایشان به عناوین برنامه ها اشاره کرد که به شرح ذیل است :
_تداوم رزمایش شهید سلیمانی با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان به منظور مهار ویروس منحوس کرونا
_برگزاری گردهمایی صبحگاه مشترک بهمراه تجلیل از مدافعین سلامت،جانبازان و ایثارگران
_برگزاری 4 یادوراه شهدا با هدف بزرگداشت یاد وخاطره شهدا
_برگزاری مراسم خاکریز خاطره
_رژه اقتدار ،رژه خودرویی و موتوری
_پیاده روی نمادین اربعین در شهرستان با حضور مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی
_رزمایش کمک های مومنانه
-‌رزمایش موکب های اربعین
_اجرای اردوهای جهادی
_افتتاح پروژه های جهادی و برنامه های مختلف دیگر باشعار ما مقتدریم
محمدی ، هدف از برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان سپیدان را زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای عزیز دفاع مقدس همچنین انتقال تجربه دفاع مقدس برای نسل امروز دانست و گفت: شعار " ما مقتدریم را نسل نوجوان و جوان ما باید از تجربیات دفاع مقدس بیاموزند تا در گام دوم انقلاب برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مبارزه با استکبار پیش قدم و ثابت قدم و استوار باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر: