آخرین اخبار
کد خبر: ۱۳۰۰۱۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۳
بوعلی:
فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه به برکت خون شهدا بساط شرارت و فتنه جمع خواهد شد، گفت: نقش آفرینی بسیجیان در تاریخ انقلاب اسلامی درخشان و ماندگار بوده است.

سرتیپ پاسدار یداله بوعلی در دیدار با آیت ا... دژاکام نماینده، ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه بسیج در هر عرصه‌ای که نیاز کشور باشد حضور پیدا می‌کند، گفت: نقش آفرینی بسیجیان در تاریخ انقلاب اسلامی درخشان و ماندگار بوده و امروز نیز بسیج در خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی نقش آفرینی می‌کند.

او با تشریح فعالیت‌ها و خدمت رسانی گروه‌های جهادی بسیج در سراسر استان فارس، گفت: بسیجیان نقش اصلی را در جهاد آبرسانی بعنوان یک اقدام شاخص در فارس بر عهده دارند و بزودی جشن آبرسانی به بیش از یکصد روستای محروم استان را برگزار می‌کنیم.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه خدمت رسانی به اقشار محروم نشان افتخار بسیجیان است تاکید کرد: بسیج تبلور "ایمان، ایثار و ولایتمداری" است، و فرهنگ و تفکر بسیجی امتداد فرهنگ حسینی و عاشورایی است و شهدای مدافع امنیت گواه این موضوع هستند.

سردار بوعلی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع امنیت، گفت: به برکت خون این شهدا بساط شرارت و فتنه جمع خواهد شد.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه بسیج مهد پرورش جوانان مومن و انقلابی است، گفت: امروز ترویج تفکر بسیجی و کار جهادی در جامعه رسالت مهم رسانه‌های انقلابی است و اگر در این حوزه موفق عمل کنیم آینده کشور بسیار روشن خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: