آخرین اخبار
کد خبر: ۱۳۰۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
سردار سلامی در اجتماع طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی:
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمنان می‌خواهند جوانان ما با مدل و اندیشه غربی باشند و سعودی بیندیشند. آن‌ها وحدت ملت ایران را نمی‌خواهند و وقتی جوانان ما در تیم‌ملی پیروز شوند، آن‌ها غمگین می‌شوند.
 اجتماع عظیم ۱۰هزار نفری طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی با حضور سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران و مسئول سازمان بسیج سازندگی در شیراز برگزار شد.

سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در این اجتماع عظیم، حضرت زینب(س) را تجلی والای انسانی و عرفانی در قالب یک زن عنوان و اظهار کرد: همواره در تاریخ ۴۳ساله انقلاب‌مان برای غلبه بر هر مشکل، چالش، بحران و هر جنگی، یک فرمول دفاع همه‌جانبه داریم و امام خمینی(ره) شجره طیبه بسیج را در این راه پابرجا ساختند.

وی با بیان اینکه هر گره‌ای هر چند پیچیده، با دست شما باز شده و خواهد شد، تاکید کرد: شما به پای فرزند رسول خدا صادق‌الوعد بودید و در هر صحنه سختی به داد مردم رسیدید و اگر همه دنیا در اوج نابرابری قدرت، جنگی به مردم تحمیل کرد، شما پابرجا در کنار مردم ایستادید، ترس و وحشت را به درون سنگرهای دشمن بردید و در میان باران گلوله‌ها ذکر گفتید و سرزمین‌های اشغال شده را آزاد کردید.

سردار سلامی گفت: همه استکبار و دشمنان ما در همه‌جای دنیا برای نابودی شما ایستاده‌اند اما شما قوی‌تر، مستحکم‌تر و ثابت‌قدم‌تر ایستاده‌اید.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: همه آن‌ها که با هر چه دست دارند، سعی می‌کنند در قلب مرد و زن ایرانی تردید ایجاد کنند، اما به تعبیر قرآن نمی‌توانند شیئی را از شما بگیرند. بسیجی اولین کسی است که در سیل، زلزله، آتش‌سوزی، و جنگ به میدان می‌آید و در هر عرصه‌ای می‌درخشد.

سردار سلامی با بیان اینکه اگر فقر در‌ جایی از سرزمین‌مان رخ بنماید، اولین کسی که وارد عرصه می‌شوند، بسیجیان هستند که جان خود را در بیابان‌ها و خیابان‌ها به خطر می‌اندازد تا زندگی مردم به خطر نیفتد، تصریح کرد: بسیجی در صحنه حاضر است و سرود پیروزی می‌خواند و امید را به ارمغان می‌آورد.

وی بابیان اینکه در مقابل بسیج، دشمنان بزرگی وجود دارند ادامه داد: اینها در‌ کلام‌، مثل هم عمل می‌کنند و آمده‌اند که نور بسیج را خاموش کنند چرا که از این تجلی نور خدا، هراس دارند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به عاجزبودن دشمنان در مقابل رهبری و بسیج، تاکید کرد: رهبر ما نائب امام زمان(عج) است و چند موضوع را به افتخار ملی تبدیل کرده که آمریکا نمی‌تواند آن را بپذیرد. یکی از این مسائل، محکم در برجام ایستاده است و به مرتبه‌ای رسیده است تا پذیرش یا عدم پذیرش بزجام، برای ایران اهمیتی نداشته باشد.

سردار سلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران در دیگر کشورها با تدبیر رهبر انقلاب، نفوذ یافته و باعث شده تا استقلال واقعی به ارمغان بیاید. ایران در حال ساخته‌شدن است و این امر، برای دشمنان و استکبار قابل قبول نیست.

وی با اشاره به اینکه امروز به رغم اینکه دشمن می‌خواهد ایران به مخروبه تبدیل شود، ایران در حال ساخته‌شدن است تصریح کرد: ایران توانسته امروز در صدر جهان به عنوان یک قدرت مقتدر ظاهر شود و دشمن در حال فرار از جهان اسلام است و وقتی می‌بیند هر چه فشار بیاورد، این ملت مستحکم‌تر می‌شود، به غضب می‌آید. برای همین است در‌ پس پرده هدایت سیاسی آشوب در ایران، دخالت آشکار دارند تا اهداف‌شان را از این مسیر دنبال کنند.

سردار سلامی گفت: دشمنان می‌خواهند جوانان ما با مدل و اندیشه غربی باشند و سعودی بیندیشند. آن‌ها وحدت ملت ایران را نمی‌خواهند و وقتی جوانان ما در تیم‌ملی پیروز شوند، آن‌ها غمگین می‌شوند و سعی می‌کنند حتی در میدان‌های ورزشی از پیروزی خوشحال نشوند، اما این ملت قوی، مقتدر و عزیز است. وی افزود: دشمن نمی‌خواهد ملت ایران در هیچ عرصه‌ای پیشرفت کند لیکن ما چنین ایرانی نمی‌خواهیم.

فرمانده کل سپاه گفت: ما ایرانی می‌خواهیم مستقل و خوداتکا که بتواند همه نیازهای خود را خودش تامین کند و از منافع حیاتی کشور و مظلومان مقتدرانه دفاع کند. فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما ایران را مقتدر و عزیز می‌خواهیم و تا وقتی جوانان در صحنه هستند، چنین ایرانی ساخته می‌شود.

وی گفت: تا دشمن از لانه خود بیرون نیاید، نمی‌توانیم او را شکست دهیم. ما می‌خواهیم خواب‌های شوم و آشفته دشمنان این سرزمین را تحقق‌نیافته ببینیم. ما می‌خواهیم ایرانی بمانیم و مسلمان ایرانی باشیم. سردار سلامی گفت: ما یک‌ ملتیم و قهرمانان بزرگی داریم. شهیدان نیرومندی زیر‌ خاک داریم که هر کدامشان برای پیش‌بردن تمدنی زیبا و بزرگ، حجت هستند.

سردار سلامی افزود: ما نه فقط برای شکست‌نخوردن بلکه برای شکست دشمن هم نیرو داریم. رهبری داریم که ما را در مسیر رشد و تعالی قرار می‌دهد. جوانانی داریم که ماهواره می‌سازند. ما کشتزارها عظیم، انرژی نفت و همه ابزارهای پیشرفت عظیم را داریم اما اصلی‌ترین سرمایه ما، در قلوب مردم است که ایمان و اراده است.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر: