کد خبر: ۳۶۸۷۴
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۲
در دومین روز از هفته دولت
در دومین روز از هفته دولت فرماندهی و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج سپیدان با فرماندار سپیدان دیدار و یاد و خاطرات شهدای دولت را گرامی داشتند .

به گزارش تنویر سپیدان در دومین روز از هفته دولت فرماندهی و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج سپیدان با فرماندار سپیدان دیدار و یاد و خاطرات شهدای دولت را گرامی داشتند .

سرهنگ مرتضی خسروانی فرمانده سپاه سپیدان با تبریک هفته دولت به فرماندار و کارکنان دولت گفت : در این روز یاد و خاطرات شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی ، باهنر و شهید قاضی را گرامی و به نوبه خود از تلاش و زحمات شبانه روزی و دلسوزانه مجموعه فرمانداری در خدمت به مردم تقدیر و تشکر به عمل می آوریم .

عبدالحسن صمد نژاد  در این دیدار با تقدیر از فرماندهی و پرسنل سپاه سپیدان گفت : سپیدان در زمینه هماهنگی و وحدت در بین اعضاء شورای تامین یکی از شهرستانهای قابل ارائه به عنوان الگو و مثال زدنی بوده و امیدواریم این روند در آینده نیز ادامه داشته باشد .

فرماندار سپیدان با ذکر نام و یاد شهید قاضی اظهار داشت : امیدواریم همانگونه که شهید قاضی ( فرماندار سپیدان ) در زمان جنگ بدون در نظر گرفتن این مسئولیت و با یک هدف مشترک همراه با سایر شهدا و رزمندگان برای خنثی کردن توطئه های دشمن و حفظ اسلام در مقابل کفر ایستاد ، امروز هم این روند در بین مسئولین وجود داشته باشد و مسئولین جدای از هم و بصورت دستگاهی عمل ننمایند .

صمد نژاد شهرستان سپیدان را دارای پتانسیل های بالا و بالقوه دانست و تاکید کرد : سپیدان دارای پتانسیل های انسانی و ابزاری بالقوه ای است که با انجام کارهای زیر بنایی و علمی نخبگان شهرستان می تواند به قطب علمی ، فرهنگی ، توریستی ، دینی و ورزشی استان و حتی کشور تبدیل شود .

عبدالحسن صمدنژاد همبستگی مردم و مسئولین را لازمه پیشرفت شهرستان خواند و تصریح کرد : سپیدان نیاز به یک عزم ملی واقعی و مدیریت جهادی عملی دارد و مدیران و مردم باید با همبستگی خود بصورت جهادی عمل کنند تا روز به روز شاهد پیشرفت سپیدان در تمام عرصه ها باشیم .

مهندس صمدنژاد مسئولین و نخبگان خارج از شهرستان را سرمایه های عظیم سپیدان خواند و تاکید کرد : نخبگان و مسئولین سپیدانی شاغل در خارج از شهرستان سرمایه های عظیم و بزرگی برای شهرستان هستند و باید با غیرت و تعصب بیشتری به شهرستان نگاه کنند چرا که توسعه و پیشرفت سپیدان در گرو همت و تلاش روز افزون آنهاست .

فرماندار سپیدان یکی از دلایل عدم پیشرفت سپیدان را فاصله نزدیک به شیراز خواند و افزود : مجاورت و نزدیکی سپیدان به مرکز استان علی رغم مزیتهای خوبی که دارد ، یکی از دلایل مهم عدم پیشرفت شهرستان نیز محسوب می شود چرا که اکثر مردم خرید و تهیه مایحتاج زندگی ، درمان ، سرمایه گذاری و ... را در شیراز انجام می دهند و حاضر به سرمایه گذاری در شهر خود نیستند .نام:
ایمیل:
* نظر: