پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸
berooz
۲۲:۱۳:۱۶
کد خبر: ۶۷۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۳
اقدامات اعتراضی ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت نسبت به حضور نویسنده مرتد کتاب موهن آیات شیطانی در نشست خبری این نمایشگاه، بازتاب‌های گسترده‌ای در محافل خبری آلمان و جهان داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج هنرمندان فارس وبه نقل از خبرگزاری تسنیم‌، به دنبال حضور نویسنده کتاب موهن آیات شیطانی در نشست خبری نمایشگاه کتاب فرانکفورت، بسته بودن غرفه جمهوری اسلامی ایران و دیگر ناشران ایرانی موجب جلب توجه بازدیدکنندگان، خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های حاضر در نمایشگاه فرانکفورت شده است.

 

همچنین اقدام اعتراضی ایران در این نمایشگاه بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها پیدا کرده و شکل جدیدی از اعتراض مدنی را به نمایش گذاشته است.

 

غرفه جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت در اولین اقدام ترجمه انگلیسی رمان محمد (ص) را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است و به صورت رایگان به علاقه‌مندان اهدا می‌کند.

 

همچنین بروشورهایی به زبان انگلیسی با موضوع اعجاز قرآن کریم به بازدیدکنندگان از غرفه ایران اهدا می‌شود. نصب بنرهای اعتراضی از دیگر اقدامات در غرفه جمهوری اسلامی ایران است که به موضوع دفاع از حرمت پیامبر اعظم (ص) و دلایل اعتراضی ایران نسبت به حضور نویسنده هتاک می‌پردازد.

 

مسیر اعتراضی ایجاد در غرفه ایران در روزهای آینده شکل فعال‌تری به خود خواهد گرفت.

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر: