آخرین اخبار
گزارش
پوتین نظامی‌ترین و ضدغربی‌ترین سفیر روسیه را در آمریکا منصوب کرد
boletفرود آنتونف در واشنگتن
ادامه اعتراض‌ها به ابلاغیه عدم الزام درج نرخ روی کالا
boletقیمت‌ها حذف می شود شفافیت‌‌ها می رود
واكنش‌هاي جالب فضاي مجازي به پيشنهاد شاد نماينده‌ها براي راه ندادن عكاسان به مجلس
boletعیوب ظاهر را شاید بپوشانید با عیوب باطن چه می کنید ؟
کد خبر: ۷۸۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴
معرفی شد
طی مراسمی با حضور دریادار تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه، جانشین فرماندهی منطقه پنجم ندسا و همچنین فرمانده جدید تیپ انصارالحجه(عج) معرفی شدند.
طی مراسمی با حضور دریادار تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه، جانشین فرماندهی منطقه پنجم ندسا و همچنین فرمانده جدید تیپ انصارالحجه(عج) معرفی شدند.

دریادار تنگسیری طی سخنانی در جمع گروهی از کارکنان و فرماندهان منطقه پنجم با اشاره به وعده‌های تخلف‌ناپذیر الهی، خاطرنشان کرد: اگر ما در مسیر بندگی و رضایت خدای متعال حرکت کنیم، همواره مشمول عنایات و الطاف خاصه آن حضرت خواهیم بود.

وی خطاب به حاضران در جلسه با تاکید بر این‌که «امروز رعب و وحشتی که دشمن از رویارویی با شما دارد از هیچ چیز دیگری در دنیا ندارد»، خاطرنشان کرد: ما بر اساس قانون و توصیه خدا باید به پیش برویم و باور داشته باشیم که آن تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم است.

وی افزود: در کنار این قانون باید آیه واعدوا لهم ماستطعتم من قوه را نیز در همه ابعاد مورد توجه قرار دهیم و خود را متناسب با حجم، نوع و کیفیت تهدیدات دشمن، آماده و مهیا نگه داریم.

بر اساس این گزارش، در این مراسم ضمن تقدیر از فرماندهان فعال در بخش‌های مختلف، سردار سطوتی به عنوان جانشین فرمانده منطقه پنجم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معرفی شد.

با حضور دریادار تنگسیری، تعدادی از فرماندهان ندسا و جمعی از کارکنان نیرو و همچنین شورای تأمین شهرستان فسا در مقر تیپ انصارالحجه، ضمن سپاس از تلاش‌های مخلصانه و شابه‌روزی سردار سطوتی، سرهنگ سلیمی‌فرد به عنوان فرمانده جدید این تیپ معرفی شد
نام:
ایمیل:
* نظر: