دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
berooz
۰۸:۴۹:۳۹
آخرین اخبار
گزارش
بیانیه یوم الله 13 آبان
نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش
boletبیانیه یوم الله 13 آبان
یادداشت و گفتگو
بیانیه به مناسبت یوم الله 13 آبان
حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش
boletبیانیه به مناسبت یوم الله 13 آبان
بیانیه یوم الله 13 آبان
نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش
boletبیانیه یوم الله 13 آبان
کد خبر: ۷۹۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲
فرمانده سپاه گراش در رزمایش بزرگ فاطمیون
در این رزمایش دو روزه مواردی همچون رزم شبانه، کمین و ضد کمین، مقابله با اغتشاشات، پدافند غیرعامل، آموزش تخصصی سلاح، تامین امنیت جاده و دیگر تاکتیک ها به اجرا در آمد.

به گزارش روابط عمومی سپاه گراش ، سرگرد محمدمهدی درستکار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش هدف از این رزمایش را حفظ انسجام و ارتقا توان نظامی بسیجیان عنوان کرد و گفت: در این رزمایش دو روزه مواردی همچون رزم شبانه، کمین و ضد کمین، مقابله با اغتشاشات، پدافند غیرعامل، آموزش تخصصی سلاح، تامین امنیت جاده و دیگر تاکتیک ها به اجرا در آمد.

سرگرد محمد مهدی درستکار در رزمایش بزرگ فاطمیون در جمع بسیجیان گردان بیت المقدس در سخنانی گفت: امروز یک گردان بیت المقدس در گراش و یک گردان در خنج، لار، مهر و لامرد و دیگر نقاط کشور فعالیت می کند و در سراسر کشور بیش از هزار و پانصد گردان بسیجی بیت المقدس تشکیل شده است که پشت دشمن را به لرزه در آورده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گراش افزود: در حال حاضر قریب به پنج هزار گردان رزمی امام حسین (ع) که آماده برای رزم با دشمنان اسلام و قرآنند چنان وحشتی در دل دشمنان ایجاد کرده است که تصور این همه گردان شهادت طلب هم برای آنان وحشت انگیز است و اینها در شرایطی است که ما در دوران جنگ در بهترین شرایط توانستیم فقط 300 گردان بسیجی سازماندهی کنیم.

وی خاطر نشان ساخت: دشمن مستکبر انقلاب جز زبان زور چیز دیگری نمی فهمد که نمونه بارز و آخرین آن آزادسازی یک میلیارد و هفتصد میلیون دلار پول بلوکه شده این ملت بود که این پول و بیش از 50 میلیارد دلار دیگر مربوط به بیانیه الجزایر بود که آمریکا بایست قریب به 35 سال پیش آن را آزاد می کرد و در همه این سال ها مذاکره، بحث با پیگیری از طریق دادگاه لاهه و رایزنی های مختلف نتیجه نداد اما پس از دستگیری 4 جاسوس آمریکایی آنها حاضر شدند در برابر این 4 جاسوس، هفت ایرانی را آزاد کنند، حکم استرداد 14 ایرانی که جرم آنها دور زدن تحریم بود را لغو کنند و  برخی بانک ها را از تحریم بیرون آوردند و این یعنی اتفاقات هیچ ربطی به مذاکرات نداشت.

فرمانده سپاه گراش در پایان اظهار داشت: این یعنی اینکه دشمن جز زبان زور چیز دیگری نمی فهمد لذا برماست که روز به روز بنیه رزمی و معنوی خود را تقویت کنیم.

برچسب ها: رزمایش
نام:
ایمیل:
* نظر: