جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷
berooz
۰۴:۰۰:۲۱
آخرین اخبار
کد خبر: ۹۷۳۷۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
به گزارش سازمان بسیج سازندگی و به نقل از  تنویر ارسنجان ، فرمانده سپاه ارسنجان وجمعی از مسئولین ادارات  ضمن بازدید از چند طرح تولیدی که توسط بسیجیان این شهرستان راه اندازی شده بود از فعالیت های صورت گرفته تقدیر کردند.

سرگردپاسدار، احد محمودی ، مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت ارسنجان در حاشیه این بازدید و در گفتگو با خبرنگار ما  با اشاره به اجرای موفق طرح های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان گفت: به لطف خدا و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش در عرصه اقتصاد مقاومتی، امسال بالغ بر 13/800/000/000 ریال تسهیلات اشتغالزایی در قالب 80 پروژه تولیدی به کارآفرینان بسیجی  این شهرستان پرداخت شده است.

 

وی در ادامه این مطلب گفت: راه اندازی 47 پروژه تولیدی در زمینه دام و طیور و همچنین تاسیس سه کارگاه صنایع تبدیلی با موضوع تولید رب وآب انار  از جمله طرح های بسیج سازندگی ناحیه مقاومت ارسنجان بوده که با تلاش بسیجیان این خطه ولایتمدار، امروز شاهد ورود این بنگاه های اقتصادی به عرصه تولید هستیم.

 

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت ارسنجان با اشاره به راه اندازی دهکده اقتصاد مقاومتی این شهرستان در یکی از روستاهای محروم ارسنجان گفت: مهم ترین پروژه ای که با مشارکت بخش خصوصی طی چند ماه اخیر افتتاح و در حال فعالیت است،  که شامل سه واحد تولیدی؛ پرورش شتر مرغ، گلخانه و پرورش ماهی است.


در ادامه سرهنگ پاسدار مهدی قادری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارسنجان گفت نقش مردم در زمینه خلق اقتصاد مقاومتی بسیار مهم و محوری است، به گونه ای که اگر بتوان ظرفیت های مردمی را در این راه به کار بست بسیاری از مسائل حل خواهد شد.

فرمانده سپاه ارسنجان افزود: در شرایطی که دشمن در صدد است مردم را تحت فشار قرار داده تا به اهداف خود برسد، بر مردم و مسئولان است تا تمام انرژی خود را صرف کنند تا منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی را محقق کنند.

فرمانده سپاه ارسنجان نیز در ادامه این بازدید گفت: در شرایط فعلی بسیج ظرفیت عظیمی را در عرصه های مختلف اقتصادی به خصوص در اقتصاد مقاومتی دارد که می تواند در فرهنگ سازی در زمینه اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد نقش اساسی را ایفا کند. 

وی اظهار کرد: هدف بسیج از اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی، توسعه اقتصادی و کمک به معیشت مردم در قالب کارگاه های کوچک خانگی و اشتغالزایی برای جوانان است.

فرمانده سپاه ارسنجان افزود: پرورش قارچ خوراکی، تولید کود ورمی کمپوست، پرورش مرغ خانگی و سایر ماکیان و ... از جمله مواردی است که جوانان جویای کار می توانند با اخذ مجوز های مورد نیاز از سازمان فنی و حرفه ای و اداره کار نسبت به اخذ وام از سپاه ارسنجان اقدام کنند.نام:
ایمیل:
* نظر: