جمعه ۰۱ تير ۱۳۹۷
berooz
۱۰:۰۷:۴۴
آخرین اخبار
یادداشت و گفتگو
خنده تلخ به طبقه متوسط شهری!
نگاهی به فیلم «ساعت 5 عصر»
boletخنده تلخ به طبقه متوسط شهری!
یمن عقیق یلدای مقاومت
گزارش تحلیلی از قیام مردم یمن به مناسبت گذشت بیش از 850 روز از مداخله نظامی عربستان در یمن
boletیمن عقیق یلدای مقاومت
کد خبر: ۹۹۰۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
با حضور مردم شهید پرور شهرستان مرودشت برگزار گردید :
حجت الاسلام احمدی: اگر با نهج البلاغه ارتباط داشته باشیم بصیرت پیدا خواهیم کرد و راه سعادت راگم نخواهیم کرد.

درمورخه پنجشنبه 95/10/9 به مناسبت گرامیداشت حماسه  نهم دی سال 88 به همت سپاه ناحیه مرودشت و دیگر ادارات و ارگان ها و مردم شهید پرور شهرستان مرودشت  مراسمی در مکان مسجد الرسول(ص) شهرستان برگزار گردید . در ابتدای برنامه کلیپ هایی در رابطه با جنایات و دسیسه های  دشمن در انتخابات سال 88 و فتنه های فتنه گران داخلی و خارجی از طرف واحد روابط عمومی و فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه مرودشت پخش گردید .سخنران این مراسم امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام احمدی بودند و مطالبی پر محتوا پیرامون فتنه فتنه گران در سال 88 بیان کردند .خلاصه  این مطالب به شرح زیر است:

آفرین برشما مردم ، آفرین برشما شخصیت های هوشیار و بیدار همیشه در صحنه ، آفرین بر غیور مردان و شیر زنان این خطه و شهرستان ،جوانان و نوجوانان ،پیشکسوتان در عرصه جهاد و مبارزه ، وقتی دشمن در مقابل انقلاب و نظام قرار گرفت و تمام قدرت خود را به صحنه آورد. قرآن کریم به ما دستور داده است در جهاد و مبارزه با دشمن به صحنه بیاییم . به صحنه آمدن هر شخصیت آزاده و دلداده به اسلام و انقلاب ، ترسیم در مسیر راه  خداست نه برای جاه طلبی و نه برای کسب قدرت و جایگاه  فقط برای رضای خدا و فداکاری در راه خدا ، زنده کردن ارزش ها ، زنده کردن تعالیم حیات بخش در عرصه زندگی برای رسیدن به سعادت دنیا و آخرت .

ایشان شاخصه ها و  اهداف این جهاد را از قرآن کریم استنباط کردند که قرآن کریم در آیات متعدد شاخصه های برجسته را ذکر می کند یکی از این شاخصه های برجسته در مسیر مبارزه و جهاد از بین بردن  نفی شرک و بت پرستی در حقیقت بت پرستی و شرک نمی تواند یک جایگاه داشته باشد . چون پرستش بت یک حرکت احمقانه و جاهلانه است. ایشان در ادامه بیان داشتند که جهاد و مبارزه برای خنثی کردن فتنه است .یعنی تا زمانی که فتنه فتنه گران ادامه داشته باشد مبارزه و جنگ هم ادامه دارد .قرآن کریم به ما دستور می دهد که در مسیر ظلم ظالمین و فساد مفسدین باید مبارزه کرد .

ایشان اشاره به سخنان امام علی (ع) در نهج البلاغه کردند که اوج تحرکات دشمنان و فتنه گران را روشن می کند.اگر ما ارتباط با نهج البلاغه داشته باشیم بصیرت و راه سعادت را پیدا خواهیم کرد  وگرنه گمراه خواهیم شد.انتخابات سال 88 یک ظاهر داشت و یک باطن. سران فتنه گفتند که اگر رأی نیاوریم انتخابات باطل است و اگر رسیدگی نشد شورش و اختشاشات کنید و این ظاهر کار است . اما باطن و حقیقت کار این است که دشمنان قسم خورده ایران در رأس آنها آمریکای جنایت کار با برنامه ریزی دقیق جهت سرنگونی و براندازی نظام جمهوری اسلامی کارکردند چرا که دیدند اسلام روز به روز در حال پیشرفت و رشد است و قصد داشتند با فتنه سال 88 ریشه ملت ایران و دین اسلام را بکنند ، اما به حول قوه الهی با عنایات خداوند متعال و بصیرت مردم هوشیار این فتنه ها محکوم و نقش بر آب شد .


روز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایتروز 9 دی روز بصیرت وتجدید میثاق امت با ولایت

 

نام:
ایمیل:
* نظر: