جانشین فرمانده سپاه سپیدان؛
شکستن روح مقاومت در مردم ایران برای نابود سازی گفتمان انقلاب اسلامی و از پای درآوردن انقلاب ایران از اهداف دیرینه خصومت آمریکایی هاست.
به گزارش روابط عمومی سپاه سپیدان؛ صبح روز پنج شنبه مورخ 98/11/10 و در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سرهنگ پاسدار سید مسعود هاشمی بیان، جانشین و هادی سیاسی سپاه سپیدان در گفت و گوی اختصاصی با تنویر گفت: وقتی تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی را ورق میزنیم میبینیم که منشور هزار رنگی از خصومت ها، کینه توزی ها و چالش های آمریکایی ها علیه نظام جمهوری اسلامی ایران پیش روی ماست. 

آمریکایی ها چهل سال خصومت، چهل سال هزینه سازی، چهل سال مانع تراشی و دست اندازی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف سخت و نرم بر مردم  ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران اعمال نموده اند.

هاشمی بیان گفت: هدف از تقابل آمریکای خبیث با نظام جمهوری اسلامی ایران، شکستن روح مقاومت در مردم ایران برای نابود سازی گفتمان انقلاب اسلامی و از پای درآوردن انقلاب اسلامی ایران میباشد و این خصومت کماکان ادامه دار خواهد بود.

هادی سیاسی سپاه با اشاره به صحبت های مقامات و مسئولین آمریکایی که این اواخر تحریم های ظالمانه و کشنده ای به تعبیر خودشان که در صد سال اخیر بی سابقه بوده علیه نظام جمهوری اسلامی اعمال شده است را چیز تازه ای ندانست و گفت: این گونه اظهار نظرها و اعمال تحریم ها بیش از پیش اراده محکم، استوار و وحدت مردم و مسئولین  را در پی خواهد داشت.

جانشین فرمانده سپاه سپیدان گفت: به برکت خون شهداء و تدابیر رهبر فرزانه انقلاب، نظام جمهوری اسلامی ایران به تعبیر دوست و دشمن امروز وارد مرحله جدیدی شده است. 

هاشمی بیان گفت: به اعتراف همه عناصر سیاسی و تأثیر گذار در دنیا، انقلاب اسلامی ایران وارد مرحله جدیدی از رشد و پیشرفت محیرالعقول و استقلال سیاسی رسیده است.

وی همچنین بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران دیگر آن نهال چهل سال قبل نیست. انتقلاب اسلامی ایران پولاد آبدیده ای شده است که برای برای مواجهه با تمامی بحران ها و شرایط سخت تحریم با رهبری حکمیانه مقام معظم رهبری و مردم با بصیرت بیش از پیش سربلند و پیروز خواهد بود.

انتهای پیام/