فرمانده سپاه فجر:
شهدای مدافع سلامت مصادیق ایثار و خدمت خالصانه هستند
به گزارش تنویر، همزمان با هفته دفاع مقدس سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر با حضور در بیمارستان حضرت علی اصغر (علیه السلام) شیراز از زحمات پزشکان و پرستان در مقابله با بیماری کرونا تجلیل کرد.

سردار بوعلی در این مراسم با بزرگداشت فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، گفت: دوران دفاع مقدس دوران تجلی روحیه جهادی در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی است و آنچه باعث پیروزی رزمندگان بر مشکلات و سختی های آن دوران شد تقوا و ایمان راسخ به وعده های الهی بود.

وی با بیان اینکه مجاهدت پزشکان و پرستاران در عرصه مقابله با بیماری کرونا یاد صحنه های ایثارگری این قشر در دوران دفاع مقدس را برای انسان زنده می کند، گفت: کادر بهداشت و درمان با تکیه بر روحیه جهادی و با شجاعت در خط مُقدم مقابله با ویروس کرونا حضور نقش آفرینی کرده و با از جان گذشتگی و ایثار، جان بسیاری از مردم را  نجات داده اند.

شهدای مدافع سلامت مصادیق ایثار و خدمت خالصانه هستند

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه پزشکان و پرستاران نشان دادند روحیه جهادی و بسیجی همچون خون در رگ های ملت ایران در جریان است، گفت: شهدای مدافع سلامت و پزشکان و پرستارانی که امروز در بیمارستان حضرت علی اصغر (علیه السلام) در حال خدمت رسانی به مردم هستند به همراه تمام کادر بهداشت و درمان کشور که در عرصه دفاع از سلامت مردم در حال تلاش و مجاهدت هستند نمونه هایی از مصادیق ایثار و خدمت خالصانه هستند.

سردار بوعلی با بیان اینکه در موضوع مقابله با بیماری کرونا سپاه و بسیج در کنار پزشکان و پرستاران و حامی آنان هستند، گفت: تجلیل از پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت و درمانِ فعال در عرصه مقابله با بیماری کرونا یکی از وظایف مهم مسئولان است و نباید بگذاریم یاد و نام شهدای مدافع سلامت به فراموشی سپرده شود.