فرمانده سپاه جهرم خبر داد:
چهار مقام برتر کشوری در جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج سال 1398 به جهرم رسید
به گزارش روابط عمومی سپاه جهرم، سرهنگ دوم پاسدار، غلامعلی احمدی جابری فرمانده سپاه جهرم در گفتگو با تنویر، اظهار داشت: با برگزاری جشنواره کشوری مالک اشتر در رده بسیج، که به علت شیوع ویروس کرونا به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، چهار رده بسیج شهرستان جهرم، در این جشنواره، حائز رتبه برتر کشوری شدند.

سرهنگ احمدی ضمن تبریک این موفقیت به خانواده بزرگ بسیج و سپاه جهرم، گفت: در رده برترین پایگاههای مقاومت، پایگاه نمونه کشوری امام حسین ع، به عنوان پایگاه برتر و اسوه کشور معرفی شد.

وی با اشاره به اجرای برنامه های متنوع در سازمان بسیج، از معرفی حوزه مقاومت بسیج بقیه الله عج به عنوان حوزه نمونه کشوری در رده محلات و حوزه مقاومت بسیج اصناف به عنوان رده برتر قشر در سطح کشور خبر داد.

فرمانده سپاه جهرم در ادامه، برترین گردان بیت المقدس بسیج را، گردان بیت المقدس از حوزه مقاومت بسیج بقیه الله عج نام برد که در جشنواره سراسری مالک اشتر مورد تقدیر قرار گرفت.

سرهنگ احمدی ضمن تبریک مجدد این موفقیتها، اطاعت پذیری و ولایتمداری را بزرگترین شاخصه بسیج نام برد و آمادگی نیروی های جان برکف بسیج را در تمامی زمینه های امنیتی، دفاعی، فرهنگی و ... در سطح شهرستان جهرم، اعلام داشت.