دیدار نماینده مجلس با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اوز
دیدار نماینده مجلس با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اوز

مهندس حسین‌زاده نماینده‌ی مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز صبح روز چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، با همراهی مهندس علی‌پور فرماندار شهرستان اوز و روسای دفاتر نماینده مردم در شهرستان اوز و گراش، با فرمانده سپاه پاسداران شهرستان اوز دیدار و گفت‌وگو کردند.

سرگرد پاسدار فضل اله سلمان‌پور فرمانده سپاه شهرستان اوز در این نشست با یادآوری رشادت‌ها و دلاوری‌های مردان آزاده این دیار در طول تاریخ همچون حاج ملاعبدالرحمان مصباح الدیوان اوزی و شهیدان این مرز و بوم همچون سردار شهید بهرام مبارکی از اوز که امسال بعنوان شهید شاخص استان فارس انتخاب شده‌اند را نماد عینی وحدت در جنوب کشور دانست.

تکمیل مرقد و بوستان شهدای گمنام اوز، هماهنگی‌ برنامه‌های وحدت در شهرستان و همکاری در تکمیل پروژه‌های زیرساختی ناحیه مقاومت اوز از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

مهندس حسین‌زاده نیز در این نشست ابتدا ضمن تسلیت ایام شهادت امیرالمومنین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم و سلامت، سپاه پاسداران را نهادی متعهد و برخاسته از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و بر لزوم نگاه ویژه به این نهاد مردمی در بخش‌های مختلف تاکید کرد.