فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان :
اجرای بیش از 200 برنامه در هفته دفاع مقدس 1400
به گزارش تنویر سپیدان ، صبح امروز ( یکشنبه 28 شهریور 1400 ) فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپیدان با حضور در جمع خبرنگارن برنامه های اجرایی در هفته دفاع مقدس 1400 را تشریح و گفت بیش از ۲۰۰ برنامه با موضوعات مختلف و در فضای مجازی و در فضای حقیقی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار می شود.
سرگرد محمدی با اشاره به مناسبت های مختلف ایام پیش رو ، فرارسیدن هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی را گرامی داشت و افزود : دفاع مقدس امتداد کربلا و عاشورای حسینی است .اگر کربلا باعث تداوم اسلام شد،دفاع مقدس هم باعث تداوم انقلاب اسلامی شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپیدان دفاع مقدس را نماد بیداری کشورهای اسلامی خواند و افزود : اگر تاکید بر هفته دفاع مقدس  داریم ،دلیل دارد چرا که ما در طول این هشت سال نزدیک به 200 هزار شهید تقدیم انقلاب کردیم و حتی یک وجب از خاکمان را از دست ندادیم .
ایشان به عناوین برنامه ها اشاره کرد که به شرح ذیل است :
_تداوم رزمایش شهید سلیمانی با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان به منظور مهار ویروس منحوس کرونا
_برگزاری گردهمایی صبحگاه مشترک بهمراه تجلیل از مدافعین سلامت،جانبازان و ایثارگران
_برگزاری 4 یادوراه شهدا با هدف بزرگداشت یاد وخاطره شهدا
_برگزاری مراسم خاکریز خاطره
_رژه اقتدار ،رژه خودرویی و موتوری
_پیاده روی نمادین اربعین در شهرستان با حضور مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی
_رزمایش کمک های مومنانه
-‌رزمایش موکب های اربعین
_اجرای اردوهای جهادی
_افتتاح پروژه های جهادی و برنامه های مختلف دیگر باشعار ما مقتدریم
محمدی ، هدف از برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان سپیدان را زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای عزیز دفاع مقدس همچنین انتقال تجربه دفاع مقدس برای نسل امروز دانست و گفت: شعار " ما مقتدریم را نسل نوجوان و جوان ما باید از تجربیات دفاع مقدس بیاموزند تا در گام دوم انقلاب برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مبارزه با استکبار پیش قدم و ثابت قدم و استوار باشند.