مسئول بسیج سازندگی سپاه جهرم
رزمایش تخصصی جهاد دامپزشکی در شهرستان جهرم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سپاه جهرم؛ سرهنگ نورزاد گفت: در ادامه رزمایش های محرومیت زدایی و خدمت رسانی بسیج رزمایش جهادی دامپزشکی با عنوان سردار شهید عبداله اسکندری و با شعار خدمت بی منت در کنار عشایرهمزمان با چند نقطه دیگر استان فارس، در شهرستان جهرم نیز برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه جهرم اظهار داشت: این رزمایش توسط بسیج سازندگی و کانون بسیج جامعه کشاورزی سپاه جهرم با همکاری شبکه دامپزشکی، امور عشایری، فرمانداری، بخشداری مرکزی و کردیان ،جهاد کشاورزی و دیگر دستگاه های همکار جهت واکسیناسیون، ویزیت، معاینه و درمان رایگان دام های عشایر و مناطق محروم روستایی شهرستان جهرم برگزار شد.

سرهنگ نورزاد افزود: این رزمایش با حضور 30 نفر از جهادگران بسیجی دانشجو در قالب ۷ تیم از دانشگاه های استان و سراسر کشور به ویژه دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیراز از تاریخ ۲۶ مردادماه به مدت سه روز جهت انجام خدمات دامپزشکی رایگان به 6600 راس دام  عشایر و مناطق روستایی محروم کوهک،پشت کوه،قلعه تبر و خانه نهر انجام گرفت.

وی در پایان ضمن تقدیر از همکاری نهادها و اداراتی که در اجرای رزمایش همکاری نمودند،از دفتر خبر صداوسیما به جهت همراهی و پوشش خبری مناسب رزمایش نیز تقدیر کرد.


.