سرلشکر جعفری:
برخی به دنبال ایجاد انحراف در فرمایشات حضرت امام هستند

به گزارش تنویر به نقل از فارس سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما به عشق رهبری و انگیزه الهی برای دفاع از میهن و اهداف بلند انقلاب، لباس سپاه و بسیج بر تن کرده‌ایم تا در همه صحنه های دفاعی از نظام و انقلاب صیانت کنیم.


وی با بیان اینکه امروز عزت و اقتدار ملت ایران زبانزد خاص و عام است، این موفقیت را حاصل تداوم راه شهدا و مقاومت و پایداری ملت در برابر هجمه‌های مختلف دشمنان بیان کرد.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه همه مردم دنیا چشم به مبارزه ملت ایران در مسیر بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب دوخته‌اند، اظهار داشت: مبارزه ملت ایران در زیر سایه ولایت و منطبق بر قوانین الهی به حمدالله همیشه پیروز بوده است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما امروز در اوج خود قرار دارد، بیان کرد: به رغم تمام دشمنی‌های اسلام‌ستیزان و در رأس آنها رژیم‌صهیونیستی ،ایران اسلامی مقتدرتر از همیشه بر تارک جهان می درخشد و پیام خود را به جهان صادر کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: مقابله با ظلم، ستم، نظام سلطه و مستکبران جهان و مهم‌تر از همه پیاده‌سازی ارزش های اسلامی و ولایی در جامعه و معرفی آن به جهانیان مهم‌ترین پیام ماست.

عضو شورای امنیت ملی با بیان اینکه استمرار انقلاب اسلامی و ظلم ستیزی ما، ماهیت استکبار را تهدید می کند، اظهار داشت: قطعا دشمن در مقابل این حرکت سکوت نخواهد کرد چراکه احساس خطر شدید می کند ولی ما همچنان باید به راه ارزشی و الهی خود ادامه دهیم.

سرلشکر جعفری با اشاره به ناکامی توطئه نظامی علیه سوریه در بیان علت این ناکامی گفت: آنان به خوبی می‌دانند که ایران اسلامی کشور سوریه را حمایت مادی، معنوی و فکری می‌کند و پیروزی نهایی هم خواه، ناخواه به نام ایران ثبت می شود.

وی با اشاره به انقلاب‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر در کشورهای عربی که به تأسی از انقلاب اسلامی صورت گرفته، نداشتن رهبری را از دلایل عدم موفقیت این انقلاب‌ها بیان کرد.

سرلشکر جعفری همچنین با اشاره به اهمیت سخنان رهبر معظم انقلاب و رهنمودهای ایشان و همچنین سفر پرخیر و برکت ایشان به خطه خراسان شمالی، فهم، درک و عمل به منویات ایشان را وظیفه مهم جامعه بیان کرد و افزود: شکر این نعمت‌ها حضور به موقع در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی برای تحقق اهداف نظام و انقلاب است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در خصوص بحث مذاکره ایران با آمریکا و سخنان رهبری در این خصوص اظهار داشت: بیان سخن "نرمش قهرمانانه" از سوی رهبری باعث تعبیرهای مختلفی از سوی دشمنان شد که در اصل مفهوم این سخن از "نرمش" این است که ما اهل خصومت و دشمنی نیستیم و "قهرمانانه" نیز یعنی فرصتی به دشمن بدهیم که بتواند اصول و ارزش‌های ما را بشناسد و با مقایسه با راه انحرافی خود به حقانیت ما پی‌ببرد.

وی در همین رابطه به آن‌هایی که در مسیر ایجاد انحراف در بیانات حضرت امام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هستند و ادعا می‌کنند که حضرت امام موافق تعطیلی شعار مرگ بر آمریکا بودند یادآوری کرد: مردم دست آن‌ها را خوانده‌اند و فریب فضاسازی‌های آنان را به نفع دشمن نخواهند خورد و بعد از فتنه سال 88 دیگر حنای آن‌ها برای مردم رنگی ندارد و بدانند که ملت ایران و انقلاب اسلامی ما محکم‌تر از این حرف‌ها بوده و حاضر نیستند ایستادگی و پایداری بر ارزش‌ها و اصول انقلاب خود را که حاصل خون شهیدان است را از دست بدهند.