عدم پخش زنده مناظرات ریاست جمهوری با فشار جریان‌های خاص، اقدام علیه آزادی بیان و مردم‌سالاری دینی است/ بدعت خطرناک حذف مناظره زنده آغاز حذف بزرگ مردم توسط مدعیان حقوق شهروندی است
اساتید بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان فارس:
دستاورد عظیم صنعت بومی هسته‌ای حاصل مجاهدت‌های دانشگاهیان متعهد و شهدای هسته‌ای بود/ دستیابی ایران به فن آوری هسته‌ای، سیاست خارجی ایران را به نوعی کنش‌مند براساس ابتکار، فرصت‌سازی و هنجارسازی مبدل می‌کند
سازمان بسیج اساتید فارس:
اقتصاد مقاومتی در مقابل سوءاستفاده دشمن از ضعف اقتصادی مطرح شد/ خوشبینی دولت به شعارهای اقتصادی غرب جایگزین اقتصاد مقاومتی شده است/ اقتصاد به‌عنوان روزنه نفوذ مطرح است
چرایی تکرار اقتصاد به‌عنوان شعار سال؛
مدیریت رانتی، مستأصل و وابسته به نگاه غرب نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند/ مدیریت انقلابی قدرت مانور و خلاقیت بالایی دارد/ سیاست هویج و چماق غرب در برخورد با ایران همیشگی است/ علمای اسلامی نسخه اقتصاد را بدهند
جعفر قادری:
نظرسنجی
به نظر شما اولویت کار سایت بسیج اساتید در کدام قسمت باشد؟
فرهنگی
اجتماعی
اقتصادی
سیاسی
ایران و جهان
نگاهي به ماهيت حماسه 9 دي
سلسله مقالات حماسه 9 دی؛ 9-
boletنگاهي به ماهيت حماسه 9 دي
ضلع زیرین مثلث فتنه
سلسله مقالات حماسه 9 دی؛ 7-
boletضلع زیرین مثلث فتنه
بازشناسی حماسه‌های عاشورا و 9 دی
سلسله مقالات حماسه 9 دی؛ 6-
boletبازشناسی حماسه‌های عاشورا و 9 دی
در دوره توانمندسازی اساتید بسیجی دانشگاه‌های داراب مطرح شد؛
dotمشکلات اعتقادی و فرهنگی جامعه ریشه در معیشت و اقتصاد دارد/ تنها راه حل مشکل افتصادی و معیشتی عمل به نظریه اقتصاد مقاومتی و تبدیل مدریت غیر انقلابی به مدیریت جهادی است
مشکلات اعتقادی و فرهنگی جامعه ریشه در معیشت و اقتصاد دارد/ تنها راه حل مشکل افتصادی و معیشتی عمل به نظریه اقتصاد مقاومتی و تبدیل مدریت غیر انقلابی به مدیریت جهادی است
یک فعال سیاسی گفت: مشکلات اعتقادی و فرهنگی جامعه ریشه در معیشت و اقتصاد دارد و تنها راه حل مشکل افتصادی و معیشتی عمل به نظریه اقتصاد مقاومتی و تبدیل مدریت غیر انقلابی به مدیریت جهادی است
صادق کوشکی در جمع اساتید بسیجی ارسنجان مطرح کرد؛
dotرؤسای جمهور آمریکا تابع تصمیم اندیشکده‌های راهبردیشان هستند/ ترامپ و اوباما راهبرد یکسان و تاکتیک متفاوت دارند
رؤسای جمهور آمریکا تابع تصمیم اندیشکده‌های راهبردیشان هستند/ ترامپ و اوباما راهبرد یکسان و تاکتیک متفاوت دارند
استاد دانشگاه امام حسین گفت: رؤسای جمهور آمریکا تابع تصمیماتی هستند که در بدنه این اندیشکده‌ها ساخته‌شده و فقط اینها نحوه تاکتیکشان عوض می‌شود.
dotانقلاب اسلامی ایران و بیداری جهانی
انقلاب اسلامی ایران و بیداری جهانی
پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تنها یک حادثه داخلی برای تغییر یک رژیم سیاسی نبود. بلکه همان‌گونه که بسیاری از دولتمردان آمریکائی، اسرائیلی و اروپائی در خاطرات خود از آن روزها تعبیر کرده‌‌اند، انقلاب اسلامی از دیدگاه آنان زلزله‌ای ویرانگر برای جهان غرب بود.
dotاز بدعهدى تا باج‌خواهى آمریکا در اجراى برجام‌
از بدعهدى تا باج‌خواهى آمریکا در اجراى برجام‌
اگرچه آمریکا با قدرت هسته‌ای کشورمان و به‌ویژه پیشرفت حیرت‌انگیز جمهوری اسلامی ایران در سال‌های پس از انقلاب سرانجام مجبور شد پای میز مذاکره بیاید، اما هرگز از دشمنی‌اش نکاست.
dotواکاوی شاخصه‌های تمدن نوین اسلامی
واکاوی شاخصه‌های تمدن نوین اسلامی
تمدن اسلامی فراز و فرودهایی داشته و با پیروزی انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی در ایران به اوج رسید و جهان اسلام به سوی بیداری حرکت کرد.
dotانقلابی‌گری، انقلابی بودن و مسئله‌ای به نام انقلابی ماندن
انقلابی‌گری، انقلابی بودن و مسئله‌ای به نام انقلابی ماندن
در روزهايي كه يادآور پيروزي انقلاب اسلامي در سال ۵۷ و خاطرات روزهاي خون و قيام است بررسي شاخصه‌هاي انقلابي‌گري مي‌تواند اين حقيقت را نشان بدهد كه چرا بعد از گذشت 38سال از پيروزي انقلاب اسلامي و تثبيت آن، هنوز انقلابي ماندن تا اين حد اهميت دارد.
dotاستحاله فرهنگی؛ هدف شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان/ چه برنامه‌ها و راهکارهایی برای مقابله با این هجمه ماهواره‌ای داریم؟
استحاله فرهنگی؛ هدف شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان/ چه برنامه‌ها و راهکارهایی برای مقابله با این هجمه ماهواره‌ای داریم؟
در جنگ تمام‌ عیار نرم، در وسط معرکه دشمن قرار گرفته‌ایم، استحاله و هژمونی فرهنگی هدف غربی‌هاست، حال پرسش این است، چه برنامه‌ها و راهکارهایی برای مقابله با این هجمه ماهواره‌ای داریم؟
dotواکنش مقام عالی پزشکی فارس به شایعات «شیراز؛ پایتخت پارازیت»/ تکذیب تهدید امواج رادیویی بر سلامت
واکنش مقام عالی پزشکی فارس به شایعات «شیراز؛ پایتخت پارازیت»/ تکذیب تهدید امواج رادیویی بر سلامت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مردم اطمینان خاطر داد که با شواهد اولیه‌ای که در دست است، از بابت امواج رادیویی خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.
dotطوفان نمکی و ایجاد منطقه شبه کویری؛ حاصل خشکی اکوسیستم تالاب بختگان
طوفان نمکی و ایجاد منطقه شبه کویری؛ حاصل  خشکی اکوسیستم تالاب بختگان
فعال بودن تالاب‌های اقماری در بالادست تالاب بختگان نظیر تالاب‌های (کمجان، شول، بند امیر، لپویی، زرقان و تالاب کافتر) نقش مؤثری در تنظیم آب تالاب بختگان داشته که در دهه 1350 که تنها سد بالادست تالاب (سد درودزن) مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
معاون سیاسی سپاه قدس:
dotبحران سوریه پروژه آمریکایی برخورد درون تمدنی و جنگ تمام عیار جهانی است/ پایان داستان داعش نزدیک است
بحران سوریه پروژه آمریکایی برخورد درون تمدنی و جنگ تمام عیار جهانی است/ پایان داستان داعش نزدیک است
معاون سیاسی سپاه قدس با اشاره به گذشت شش سال از بحران و جنگ سوریه گفت: ما در سوریه با بدترین نوع جنگ مواجه هستیم، جنگی که خاک‌ریز مشخص ندارد و جنگی سیاسی و عقیدتی که جنایات در آن با نام الله‌اکبر و پول عربستان شکل‌گرفته است.
مکتب اسلام
جاذبه حسینی جاذبه حسینی
در آستانه فرارسیدن سالروز اربعین ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) ، نسخه دوم از نرم‌‌افزار "جاذبه حسینی" همراه با به روز رسانی های سال ۹۴ جهت استفاده‌ی زائرانی که با پای پیاده عازم کربلای معلی هستند، تهیه و منتشر شد.
روایت نحوه شهادت حضرت رقیه(س)براساس 3منبع روایت نحوه شهادت حضرت رقیه(س)براساس 3منبع
پنجم ماه صفر سالروز شهادت حضرت رقیه (س) می باشد. ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت دردانه اباعبدالله الحسین(ع)، نگاهی اجمالی به زندگانی حضرت رقیه (س) می اندازیم.
عملکرد شیعه هنگام عاشورا درس بزرگ برای امروز است عملکرد شیعه هنگام عاشورا درس بزرگ برای امروز است
در جریان دعوت مردم کوفه از امام حسین(ع) به جز چند نفر از شیعیان به عنوان آغاز کنندگان این حرکت، غالب دعوت‌کنندگان اهل سنت بودند که حدود ۴۰۰۰ نفر را شامل می‌شد.
راز تاکید اسلام بر لقمه حلال راز تاکید اسلام بر لقمه حلال
عنی انسان امانتدارِ خداوند است»، فرد امین نباید در مسائل مالی، افزایش مال بی حساب داشته باشد و تنها باید در پی انجام وظیفه باشد، البته تکلیف انسان در مسائل مالی برمبنای کسب حلال است
وضعیت سلام امام‌حسین(ع) به زائران وضعیت سلام امام‌حسین(ع) به زائران
راه نجات تمسک به محبت اهل بیت علیهم السلام است/ معرفت باید قبل از محبت باشد