نهم دی، انقلاب بصیرت بود و انوار بصیرت را به افق آینده منتشر کرد/ حماسه 9 دی جلوه‌ای از فروغ بی‌انتهای عاشورا بود
در بیانیه سازمان نشر آثار و ارزشهای مشارکت زنان در دفاع مقدس آمده است:
dotچرا موضوع بازتولید خانواده ایرانی برای ما اهمیت دارد؟
در بعد اقتصادی با اصلاح فرهنگ تولید، توزیع و مصرف و نهادینه ساختن روحیه کار و تلاش، اقتدار اقتصادی مسلمانان تضمین شده، و تمام این امور را با بازتعریف درست زنانگی و مردانگی و ترسیم موقعیت ها و نقش های جنسیتی می توان استمرار بخشید و پویا ساخت.
dotاصلح چه کسی است؟
سوال اینجاست که چه فردی از سایر کاندیدا برای تصدی کرسی دولت مناسب تر و اولی است؟
dotانتخاب اصلح و شکست توطئه های دشمن
انتخاب اصلح و شکست توطئه های دشمن
امروز به واسطه انقلاب اسلامی، اسلام در جهان سربلند شده است، ملتهای مسلمان جهان، عزت یافته اند؛ قدرت زورگویان و جهان خواران متزلزل گشته است. از این رو دشمنان اسلام و انقلاب در صددند تا با نفوذ در ارکان حاکمیت، ستون های نظام اسلامی را سست کنند. مردم فهیم ما باید با هوشیاری و شناخت انسان های خدوم و خادن، گمراهان را از افراد صالح، متدین، انقلابی، باشعور، سیاستمدار و شجاع تمیز دهند و با انتخاب شخص اصلح، زمینه ی گسترش حق را تقویت نمایند .
dotمراقب نفوذی ها باشیم
مراقب نفوذی ها باشیم
در انتخابات مراقب نفوذی ها باشیم، جلوی خرابکاری آنان را بگیریم و هرگز به آن مفسده جویان و مدافعان استکبار رای ندهیم و در انتخاب ، اصلح را نیز بر صالح مقدم داریم.
dotفضای انتخابات را سالم نگه داریم
فضای انتخابات را سالم نگه داریم
اگر نامزد یا نماینده ای در دوران انتخابات به جای باز داشتن دیگران از بداخلاقی انتخاباتی، خود وارد گود خودخواهی و تخریب دیگران شد، هرگز نمی تواند نماینده ای صالح، برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی باشد؛ و فضای جامعه را با عطر وحدت، یگانگی و جلب رضایت خداوند معطر سازد.
dotشاخص‌های نامزد اصلح برای ریاست جمهوری
شاخص‌های نامزد اصلح برای ریاست جمهوری
بخش‌هایی از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی شاخص‌های نامزد اصلح برگرفته از سخنرانی ایشان منتشر می گردد.
dotسبک زندگی اسلامی و نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی
سبک زندگی اسلامی و نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی
زنان در تحقق امر اقتصاد مقاومتی سهم عظیمی بر دوش دارند و از محوری ترین مولفه ها در ترویج سبک زندگی اسلامی محسوب می شوند.
dotانتخاب اصلح از ديدگاه امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري ( مدظله العالی)
انتخاب اصلح از ديدگاه امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري ( مدظله العالی)
انتخاب فرد اصلح و ویژگی های آن با عنایت به رهنمودها و بیانات رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
به بهانه روز بسیج جامعه زنان؛
dotبسیج جامعه زنان کشور، باغی با چهار فصل رویش و شکوفایی
بسیج جامعه زنان کشور، باغی با چهار فصل رویش و شکوفایی
گفتن از بسیج جامعه زنان کشور با بیش از 9 میلیون عضو از سراسر کشور متشکل از بانوانی فرهیخته، فرهنگی، توانمند در عرصه اقتصاد مقاومتی، ورزش، هنر و... نقل فعالیت هایی است که مسیر را برای پیشبرد اهداف نظام به ویژه در زمینه خانه و خانواده هموار می کند؛ گزارش فعالیت ها در قالب برگزاری همایش ها، کارگاه و دوره های آموزشی برای توانمندسازی زنان در عرصه های مختلف علمی، آموزشی، اقتصاد مقاومتی و... است.
همزمان با روز بسیج جامعه زنان صورت گرفت؛
dotارسال گزارش اقدامات سازمان بسیج جامعه زنان محضر رهبر معظم انقلاب + متن کامل نامه
ارسال گزارش اقدامات سازمان بسیج جامعه زنان محضر رهبر معظم انقلاب + متن کامل نامه
همزمان با پنجمین سال صدور پیام تاریخی رهبر معظم انقلاب به کنگره هفت هزار زن شهید، سازمان بسیج جامعه زنان کشور نامه ای را در شرح اقدامات چهارساله این سازمان در خصوص تبیین الگوی سوم زنان، به محضر رهبر معظم انقلاب ارسال کرد.
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور خبر داد
dot16 اسفندماه، روز قشر بسیج جامعه زنان انتخاب شد/ توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص الگوی سوم
16 اسفندماه، روز قشر بسیج جامعه زنان انتخاب شد/ توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص الگوی سوم
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور در مورد تغییر روز قشر بسیج جامعه زنان گفت: به جهت جامعیت پیام رهبر معظم انقلاب در خصوص الگوی سوم تا کنون پیشنهادات زیادی داشتیم که روز این قشر را، سالروز صدور پیام رهبر معظم انقلاب به کنگره 7 هزار زن شهید قرار دهیم و امسال نخستین سالی است که 16اسفندماه، روز قشر بسیج جامعه زنان است.
به همت بسیج جامعه زنان انجام شد؛
dotگردآوری اشعار منتسب به حضرت زهرا(س) در " کوثریه"
گردآوری اشعار منتسب به حضرت زهرا(س) در
اشعار بسیاری از حضرت زهرا سلام الله باقی مانده است که این اشعار به همت سازمان بسیج جامعه زنان کشور در کتابی تحت عنوان " کوثریه" انتشار یافته است.
در آستانه روز قشر «سازمان بسیج جامعه زنان»
dotنشست تخصصی «تبیین جهانی الگوی سوم زن» برگزار می‌شود
نشست تخصصی «تبیین جهانی الگوی سوم زن» برگزار می‌شود
روز سه شنبه 10 اسفندماه، با حضور جمعی از کارشناسان و متخصصان ایرانی و غیرایرانی و همچنین تعدادی از خانواده های معزز شهدای هسته ای، نشست تخصصی «تبیین جهانی الگوی سوم زنان» (زن نه شرقی، نه غربی) در سازمان بسیج شهرداری تهران برگزار می شود.
dotشهدای شاخص سال 1396سازمان بسیج مستضعفین معرفی شدند
شهدای شاخص سال 1396سازمان بسیج مستضعفین معرفی شدند
شهید والامقام سید محمد سعید جعفری از شهدای عزیز دفاع مقدس استان کرمانشاه و شهیده مرجان نازقلچی (فرماندار فقید بندر ترکمن) و از شهدای فاجعه خونین منا بعنوان شهید شاخص ملی سال 96 بسیج انتخاب شدند.
dotزهرای مرضیه در نگاه امام موسی صدر
زهرای مرضیه در نگاه امام موسی صدر
هرقدر که در مورد بانوی بانوان عالم بدانیم و هرچقدر که نوشته‌ها و گفته‌ها را مرور کنیم، هنوز هم نکاتی هست که ناگفته و نایافته باقی‌مانده است. نکاتی که راهنماست و راه‌گشا؛ نکاتی که سازنده است و انسان‌ساز. زهرا سلام‌الله‌علیها را باید بازشناخت و از نو مرور کرد. شاید در نگاه جدید، نکاتی مغفول‌مانده را کشف کنیم.