dotحیاء، عفاف، حجاب، ندای فطرت، تعالی اجتماعی
حیاء، عفاف، حجاب، ندای فطرت، تعالی اجتماعی
در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و استحکام بنیان خانواده اسلامی ایرانی و مقابله با تهاجم فرهنگی، عناوین روزهای هفته عفاف و حجاب با شعار " حیاء، عفاف، حجاب، ندای فطرت، تعالی اجتماعی" اعلام می گردد.
dotرونمایی از سه جلد کتاب با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی و الگوی زن نه شرقی نه غربی
رونمایی از سه جلد کتاب با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی و الگوی زن نه شرقی نه غربی
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور از مراسم رونمایی از سه جلد کتاب با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی و الگوی زن نه شرقی نه غربی خبرداد و گفت:در ایام ولادت امام حسن(ع) مراسم رونمایی از این سه جلد کتاب انجام خواهد شد.
dot7 ویژگی منحصر به فرد امام سوم شیعان/اباعبدالله بارزترین صفت امام حسین(ع)/ صیانت از نفس، نخسین آموزه بانوان پاسدار از امام حسین(ع) باشد
7 ویژگی منحصر به فرد امام سوم شیعان/اباعبدالله بارزترین صفت امام حسین(ع)/ صیانت از نفس، نخسین آموزه بانوان پاسدار از امام حسین(ع) باشد
یک مدرس حوزه و کارشناس مسائل مذهبی - تربیتی گفت: اولین کار یک بانوی پاسدار باید صیانت از نفس باشد به عبارتی تبدیل شدن به « عبدالله ی- باشد و برای این مهم باید ابتدا رابطه خود و خدای خودش را با تقویت نفس و دوری از رذیلت ها و محرمات، اصلاح کند به اندازه ایی که دچار دنیا زدگی نشود از نعمات الهی بهرمند شود.
dotجلسه شورای قشر بسیج جمعه زنان سپاه فجر فارس برگزار شد.
بسیج جامعه زنان بهترین و دغدغه مند ترین قشری است که اثر بخش است و با تمام مشکلات و موانع در صدد این است که خوراک فکری و محتوایی مناسب توسط خواهران اقشار با توجه به ظرفیت های موجود خواهران با هم اندیشی و هم افزایی تولید و جهت اثر بخشی و اثرگذاری در حوزه زن و خانواده نشر و توزیع نماید.
dotتو دهنی محکمی در انتظار یاوه گویان و حرمت شکنان است/ مردم مسلمان توهین به مقدسات شیعیان را بی پاسخ نخواهند گذاشت
توهین به مقدسات شیعیان به بهانه های سیاسی توسط ایادی داخلی خود فروخته و مزدور استکبار جهانی توسط ستاد یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری قلب ملت مسلمان و امت حزب الله را جریحه دار نموده است.
dotچرا موضوع بازتولید خانواده ایرانی برای ما اهمیت دارد؟
در بعد اقتصادی با اصلاح فرهنگ تولید، توزیع و مصرف و نهادینه ساختن روحیه کار و تلاش، اقتدار اقتصادی مسلمانان تضمین شده، و تمام این امور را با بازتعریف درست زنانگی و مردانگی و ترسیم موقعیت ها و نقش های جنسیتی می توان استمرار بخشید و پویا ساخت.
dotاصلح چه کسی است؟
سوال اینجاست که چه فردی از سایر کاندیدا برای تصدی کرسی دولت مناسب تر و اولی است؟
dotانتخاب اصلح و شکست توطئه های دشمن
انتخاب اصلح و شکست توطئه های دشمن
امروز به واسطه انقلاب اسلامی، اسلام در جهان سربلند شده است، ملتهای مسلمان جهان، عزت یافته اند؛ قدرت زورگویان و جهان خواران متزلزل گشته است. از این رو دشمنان اسلام و انقلاب در صددند تا با نفوذ در ارکان حاکمیت، ستون های نظام اسلامی را سست کنند. مردم فهیم ما باید با هوشیاری و شناخت انسان های خدوم و خادن، گمراهان را از افراد صالح، متدین، انقلابی، باشعور، سیاستمدار و شجاع تمیز دهند و با انتخاب شخص اصلح، زمینه ی گسترش حق را تقویت نمایند .
dotمراقب نفوذی ها باشیم
مراقب نفوذی ها باشیم
در انتخابات مراقب نفوذی ها باشیم، جلوی خرابکاری آنان را بگیریم و هرگز به آن مفسده جویان و مدافعان استکبار رای ندهیم و در انتخاب ، اصلح را نیز بر صالح مقدم داریم.
dotفضای انتخابات را سالم نگه داریم
فضای انتخابات را سالم نگه داریم
اگر نامزد یا نماینده ای در دوران انتخابات به جای باز داشتن دیگران از بداخلاقی انتخاباتی، خود وارد گود خودخواهی و تخریب دیگران شد، هرگز نمی تواند نماینده ای صالح، برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی باشد؛ و فضای جامعه را با عطر وحدت، یگانگی و جلب رضایت خداوند معطر سازد.
dotشاخص‌های نامزد اصلح برای ریاست جمهوری
شاخص‌های نامزد اصلح برای ریاست جمهوری
بخش‌هایی از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی شاخص‌های نامزد اصلح برگرفته از سخنرانی ایشان منتشر می گردد.
dotسبک زندگی اسلامی و نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی
سبک زندگی اسلامی و نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی
زنان در تحقق امر اقتصاد مقاومتی سهم عظیمی بر دوش دارند و از محوری ترین مولفه ها در ترویج سبک زندگی اسلامی محسوب می شوند.
dotانتخاب اصلح از ديدگاه امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري ( مدظله العالی)
انتخاب اصلح از ديدگاه امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري ( مدظله العالی)
انتخاب فرد اصلح و ویژگی های آن با عنایت به رهنمودها و بیانات رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
به بهانه روز بسیج جامعه زنان؛
dotبسیج جامعه زنان کشور، باغی با چهار فصل رویش و شکوفایی
بسیج جامعه زنان کشور، باغی با چهار فصل رویش و شکوفایی
گفتن از بسیج جامعه زنان کشور با بیش از 9 میلیون عضو از سراسر کشور متشکل از بانوانی فرهیخته، فرهنگی، توانمند در عرصه اقتصاد مقاومتی، ورزش، هنر و... نقل فعالیت هایی است که مسیر را برای پیشبرد اهداف نظام به ویژه در زمینه خانه و خانواده هموار می کند؛ گزارش فعالیت ها در قالب برگزاری همایش ها، کارگاه و دوره های آموزشی برای توانمندسازی زنان در عرصه های مختلف علمی، آموزشی، اقتصاد مقاومتی و... است.
همزمان با روز بسیج جامعه زنان صورت گرفت؛
dotارسال گزارش اقدامات سازمان بسیج جامعه زنان محضر رهبر معظم انقلاب + متن کامل نامه
ارسال گزارش اقدامات سازمان بسیج جامعه زنان محضر رهبر معظم انقلاب + متن کامل نامه
همزمان با پنجمین سال صدور پیام تاریخی رهبر معظم انقلاب به کنگره هفت هزار زن شهید، سازمان بسیج جامعه زنان کشور نامه ای را در شرح اقدامات چهارساله این سازمان در خصوص تبیین الگوی سوم زنان، به محضر رهبر معظم انقلاب ارسال کرد.