حوزه سه حضرت رقیه سلام الله علیها
dotبرگزاری همایش سلامت زنان با محوریت بهداشت روان
برگزاری همایش سلامت زنان با محوریت بهداشت روان
به مناسبت هفته بسیج همایشی با محوریت سلامت زنان با محوریت بهداشت روان برگزار شد، در پایان از بسیجیان فعال و تقدیر از مقام والای آن ها تقدیر به عمل آمد.
dotتجلیل از 140 نفر دختر فرهیخته بسیجی برای اولین بار در سومین حرم اهل بیت(ع)
تجلیل از 140 نفر دختر فرهیخته بسیجی برای اولین بار در سومین حرم اهل بیت(ع)
شعبانی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه بقیه الله(عج) گفت: همزمان با میلاد رسول اکرم(ص) و حضرت امام صادق(ع)، برای اولین بار مراسم تجلیل از دختران فرهیخته بسیجی در سالن ولایت حرم شاه چراغ(ع) برگزار می شود.
بمناسبت هفته بسیج برگزار میشود؛
dotهمایش تجلیل از چهره های ماندگار بسیجی
همایش تجلیل از چهره های ماندگار بسیجی
همایش تجلیل از چهره های ماندگار بسیجی بمناسبت هفته بسیج برگزار میشود.
مصادف با شهادت حضرت رقیه(س) برگزار می شود
dotبرگزاری همایش سه ساله های حسینی در راستای زنده نگه ‌داشتن ارزش‌های والای نهضت عاشورا
برگزاری همایش سه ساله های حسینی در راستای زنده نگه ‌داشتن ارزش‌های والای نهضت عاشورا
همایش سه ساله های حسینی در پنجم صفر همزمان با شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها توسط حوزه ی سه حضرت رقیه و بسیج جامعه زنان برگزار می شود .
dotگرامیداشت دوران پرافتخار دفاع مقدس با شعار محوری " من انقلابی ام"
گرامیداشت دوران پرافتخار دفاع مقدس با شعار محوری
گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ادای احترام و فرود آوردن سر تعظیم در مقابل کسانی است که با نثار جان و مال خود به دفاع از دین، مردم و سرزمینشان قیام کردند.
dotاعتراض و انتقاد جامعه زنان فارس از سلفی بگیران مجلس
اعتراض و انتقاد جامعه زنان فارس از سلفی بگیران مجلس
جامعه زنان استان فارس در خصوص سلفی برخی از نمایندگان مجلس با موگرینی طی بیانیه ای اعتراض خود را اعلام کردند.
در نشست «بررسی روند اجرای قانون عفاف و حجاب» مطرح شد
dotبرخورد دولتها با عفاف و حجاب سلیقه‌ای است/فرهنگ‌سازی در حوزه پوشش مردان ضعیف بوده است/ تعیین حدود ضوابط قانونی اولویت اول مردم است
برخورد دولتها با عفاف و حجاب سلیقه‌ای است/فرهنگ‌سازی در حوزه پوشش مردان ضعیف بوده است/ تعیین حدود ضوابط قانونی اولویت اول مردم است
رئیس بسیج جامعه زنان با بیان اینکه مسئولان در زمینه عفاف و حجاب از مردم عقب مانده‌اند، به نخبگان و خواص جامعه هشدار داد که برخلاف خواست و جهت مردم عمل نکنند، چراکه این مسئله از حافظه تاریخ مردم پاک نخواهد شد.
بمناسبت روز عفاف و حجاب برگزار شد؛
dotتجمع مردمی مدافعان حریم خانواده
تجمع مردمی مدافعان حریم خانواده
مردم غیور استان فارس و شیراز هم بار دیگر به صحنه آمدند و خواستار اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و مبارزه با هنجارشکنان و افراد بد حجاب شدند.
dotقطعنامه سراسري راهپيمايي روز ملي عفاف و حجاب
قطعنامه سراسري راهپيمايي روز ملي عفاف و حجاب
حجاب و پوشش زن مظهر حرمت و شخصيت اوست ، حجاب نشانه تكريم زن است . " مقام معظم رهبري ( مدظله العالي )‌"
dotحیاء، عفاف، حجاب، ندای فطرت، تعالی اجتماعی
حیاء، عفاف، حجاب، ندای فطرت، تعالی اجتماعی
در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و استحکام بنیان خانواده اسلامی ایرانی و مقابله با تهاجم فرهنگی، عناوین روزهای هفته عفاف و حجاب با شعار " حیاء، عفاف، حجاب، ندای فطرت، تعالی اجتماعی" اعلام می گردد.
dotرونمایی از سه جلد کتاب با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی و الگوی زن نه شرقی نه غربی
رونمایی از سه جلد کتاب با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی و الگوی زن نه شرقی نه غربی
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور از مراسم رونمایی از سه جلد کتاب با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی و الگوی زن نه شرقی نه غربی خبرداد و گفت:در ایام ولادت امام حسن(ع) مراسم رونمایی از این سه جلد کتاب انجام خواهد شد.
dot7 ویژگی منحصر به فرد امام سوم شیعان/اباعبدالله بارزترین صفت امام حسین(ع)/ صیانت از نفس، نخسین آموزه بانوان پاسدار از امام حسین(ع) باشد
7 ویژگی منحصر به فرد امام سوم شیعان/اباعبدالله بارزترین صفت امام حسین(ع)/ صیانت از نفس، نخسین آموزه بانوان پاسدار از امام حسین(ع) باشد
یک مدرس حوزه و کارشناس مسائل مذهبی - تربیتی گفت: اولین کار یک بانوی پاسدار باید صیانت از نفس باشد به عبارتی تبدیل شدن به « عبدالله ی- باشد و برای این مهم باید ابتدا رابطه خود و خدای خودش را با تقویت نفس و دوری از رذیلت ها و محرمات، اصلاح کند به اندازه ایی که دچار دنیا زدگی نشود از نعمات الهی بهرمند شود.
dotجلسه شورای قشر بسیج جمعه زنان سپاه فجر فارس برگزار شد.
بسیج جامعه زنان بهترین و دغدغه مند ترین قشری است که اثر بخش است و با تمام مشکلات و موانع در صدد این است که خوراک فکری و محتوایی مناسب توسط خواهران اقشار با توجه به ظرفیت های موجود خواهران با هم اندیشی و هم افزایی تولید و جهت اثر بخشی و اثرگذاری در حوزه زن و خانواده نشر و توزیع نماید.
dotتو دهنی محکمی در انتظار یاوه گویان و حرمت شکنان است/ مردم مسلمان توهین به مقدسات شیعیان را بی پاسخ نخواهند گذاشت
توهین به مقدسات شیعیان به بهانه های سیاسی توسط ایادی داخلی خود فروخته و مزدور استکبار جهانی توسط ستاد یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری قلب ملت مسلمان و امت حزب الله را جریحه دار نموده است.
dotچرا موضوع بازتولید خانواده ایرانی برای ما اهمیت دارد؟
در بعد اقتصادی با اصلاح فرهنگ تولید، توزیع و مصرف و نهادینه ساختن روحیه کار و تلاش، اقتدار اقتصادی مسلمانان تضمین شده، و تمام این امور را با بازتعریف درست زنانگی و مردانگی و ترسیم موقعیت ها و نقش های جنسیتی می توان استمرار بخشید و پویا ساخت.