آخرین عناوین
اعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
متکی در جمع راهپیمایان13آبان شیراز افشا کرد:
boletاعتراف مهم هیات حاکمه پنهان آمریکا
پیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
در پی درگذشت پدر سردار حاجی زاده انجام گرفت
boletپیام تسلیت مسئولان سپاه پاسداران به سردار حاجی زاده+متن
آخرین اخبار
کد خبر: ۶۳۵۰۷
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
طرح های دفاتر "امین و مینا" را ببینید؛
توزیع نوشت افزار ایرانی-اسلامی "امین و مینا" از ابتدای شهریورماه در سراسر استان فارس آغاز خواهد شد.
به گزارش تنویر، با ابتکار عمل سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس برای سومین سال، تولید و توزیع نوشت افزار ایرانی-اسلامی در مرکز تولید محتوای مدرسه در انجام می باشد، قابل ذکر است طراحی شخصیت های " امین و مینا" امسال برای اولین بار در قالب این طرح مطرح شده است.

ابتکار عمل بسیج دانش آموزی فارس در تولید نوشت افزار ایرانی-اسلامی

نمایشگاه های عرضه محصولات نوشت افزار ایرانی-اسلامی تولیدی مرکز تولید محتوای مدرسه، از ابتدای شهریورماه در سراسر استان فارس برپا خواهند شد، همچنین پخش این نوشت افزار در سراسر کشور نیز صورت خواهد پذیرفت؛ گفتنی است تولید این دفاتر بر حسب گروه های سِنی انجام گرفته است.

علاقمندانی که در سراسر کشور خواستار تهیه این دفاتر به صورت عمده می باشند می توانند با شماره تلفن همراه 09171306799 تماس حاصل نمایند، یا بصورت حضوری به آدرس شیراز، میدان شهرداری، جنب ارگ کریمخان، مسجد دانش آموزی شکراله نوری، مرکز توزیع محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی مراجعه نمایند. شماره های تماس این مرکز 32231372 و 09178536541 می باشند.

قیمت دفاتر امین مینا برحسب تعداد برگ ها، 100 برگ 3050 تومان، 80 برگ 2750 تومان، 60 برگ 2550 تومان و 50 برگ 1750 و 40 برگ 1500 تومان می باشد.


مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر: